INDESIT EWE71252WEU Πλυντήριο Ρούχων 7KG A++ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
|
Ειδικά :
|
2 Xρόνια εγγύηση κατασκευαστή
276,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
|
Ειδικά :
|
2 Xρόνια εγγύηση κατασκευαστή
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Χωρητικότητα πλύσης (kg) | 7 kg |
| Ταχύτητα στυψίματος | 1200 rpm |
| Θόρυβος Πλύσης db | 62 db |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Οθόνη | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Οθόνη LCD πολλαπλών ενδείξεων |
| Διαστάσεις σε cm ( Υ x Π x Β): | 85 × 59.5 × 51.6 |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού