287,84 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α+ (F) |
| Τύπος Ψύξης | Συμβατική |
| Οθόνη Ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Αντιβακτηριδιακό | Υποστηρίζεται |
| Βρυσάκι Νερού | Δεν διαθέτει |
| Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη |
| Μηχανισμός για Παγάκια | Δεν διαθέτει |
| Αριθμός Ραφιών (συντήρηση) | 3 |
| Μικτή Χωρητικότητα (lt) | 227 |
| Χωρητικότητα Συντήρησης (Λίτρα) | 187 |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης (Λίτρα) | 40 |
| Χρώμα | MAΥΡΟ |
| Επίπεδο Θορύβου | 44 db |
| Ύψος | 144 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 Έτη |
| Δυνατότητα Αλλαγής Φοράς Πόρτας | Υποστηρίζεται |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού