FINLUX FX78150BK Πλυντήριο Ρούχων 7KG A+ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
|
|
259,94 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
|
|
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Χωρητικότητα πλύσης (kg) | 7 kg |
| Ταχύτητα στυψίματος | 800 rpm |
| Θόρυβος Πλύσης db | 58 db |
| Πλάτος | 60 cm |
| Οθόνη | Ναι |
| Χρώμα | MAΥΡΟ |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Οθόνη LCD πολλαπλών ενδείξεων |
| Διαστάσεις σε cm ( Υ x Π x Β): | 85 × 60 × 53 |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού