FINLUX FNC-310 IX Ψυγειοκαταψύκτης NoFrost Inox A+ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
|
||||
349,89 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
|
||||
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α+ (F) |
| Τύπος Ψύξης | No Frost |
| Οθόνη Ενδείξεων | Διαθέτει |
| Αντιβακτηριδιακό | Υποστηρίζεται |
| Βρυσάκι Νερού | Δεν διαθέτει |
| Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη |
| Μηχανισμός για Παγάκια | Δεν διαθέτει |
| Αριθμός Ραφιών (συντήρηση) | 4 |
| Μικτή Χωρητικότητα (lt) | 317 |
| Χωρητικότητα Συντήρησης (Λίτρα) | 222 |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης (Λίτρα) | 95 |
| Χρώμα | Inox |
| Επίπεδο Θορύβου | 43db |
| Ύψος | 185 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 68.5 cm |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 Έτη |
| Δυνατότητα Αλλαγής Φοράς Πόρτας | Υποστηρίζεται |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού