CANDY CS41072D3/2-S Πλυντήριο Ρούχων 7KG A+++ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
Xαρακτηριστικά
- Ελεύθερο
- 7 Kg
- A+++
- Εμπρόσθια
- 1000 rpm
- 16
- Οικιακή χρήση
- NFC
- White
- 85 cm x 60 cm x 43.2 cm – (Υ x Π x Μ)
- 65 Kg
- 2 Έτη
261,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Xαρακτηριστικά
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Χωρητικότητα πλύσης (kg) | 7 kg |
| Ταχύτητα στυψίματος | 1000 rpm |
| Θόρυβος Πλύσης db | 58 db |
| Πλάτος | 60 cm |
| Οθόνη | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Οθόνη LCD πολλαπλών ενδείξεων |
| Διαστάσεις σε cm ( Υ x Π x Β): | 85 × 60 × 43.2 |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού