BOSCH KGV362LEA Ψυγειοκαταψύκτης Inox E ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
- Ψυγειοκαταψύκτης
- Ελεύθερο
- 308 lt
- 214 lt
- 94 lt
- Όχι
- E
- 39 dB
- Οικιακή χρήση
- Inox
- 186 cm x 60 cm x 65 cm – (Υ x Π x Μ)
- 68.5 Kg
- 2 Έτη
- Ναι
457,99 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| Βάρος | 140 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α+ (F) |
| Τύπος Ψύξης | Συμβατική |
| Οθόνη Ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Αντιβακτηριδιακό | Δεν υποστηρίζεται |
| Βρυσάκι Νερού | Δεν διαθέτει |
| Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη |
| Μηχανισμός για Παγάκια | Δεν διαθέτει |
| Αριθμός Ραφιών (συντήρηση) | 4 |
| Μικτή Χωρητικότητα (lt) | 308 |
| Χωρητικότητα Συντήρησης (Λίτρα) | 214 |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης (Λίτρα) | 94 |
| Χρώμα | Inox |
| Επίπεδο Θορύβου | 39 db |
| Ύψος | 186 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 65 cm |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 Έτη |
| Δυνατότητα Αλλαγής Φοράς Πόρτας | Υποστηρίζεται |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού