ΨΥΓΕΙΟ ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ GORENJE NRC6192TX NO FROST PLUS ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
Χαρακτηριστικά
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Χρώμα | Ασημί |
| No Frost | Ναι |
Κύρια Χαρακτηριστικά
| Ενεργειακή κλάση | A++ |
| Τύπος | Ψυγειοκαταψύκτης |
| Κλιματική Κλάση | N (16°C – 32°C) |
| Κλιματική Κλάση | SN (10°C – 32°C) |
| Κλιματική Κλάση | ST (18°C – 38°C) |
| Κλιματική Κλάση | T (18°C – 43°C) |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 235 kWh/y |
Χωρητικότητα (Καθαρή)
| Συνολική Χωρητικότητα | 307 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 222 lt |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 85 lt |
Μέγιστες Διαστάσεις
| Ύψος | 185 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 64 cm |
