| Smart Ιδιότητες | |
| Λειτουργίες Smart | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διαστάσεις | |
| Βάθος | 52 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ύψος | 85 cm |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | |
| Slim Line | Όχι |
| Για Μικρούς Χώρους | Όχι |
| Ζύγισμα Ρούχων | – |
| Καθυστέρηση Έναρξης | Ναι |
| Τεχνολογία Ατμού | Ναι |
| Ψηφιακή Οθόνη | Ναι |
| Νέα Ενεργειακή Ετικέτα | |
| Απόδοση Στυψίματος | B |
| Διάρκεια Προγράμματος (Eco 40-60) | 3:48 hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | A |
| Επίπεδο Θορύβου Στυψίματος | 72 dB |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 40 kwh/100 κύκλους |
| Κατανάλωση Νερού | 44 lt/κύκλο |
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 16 |
| Στροφές | 1400 /λεπτό |
| Τοποθέτηση | Ελεύθερο |
| Τύπος | Εμπρόσθιας Φόρτωσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Πλύσης | 9 kg |
