ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ GORENJE EC67320BX ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
Χαρακτηριστικά
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Άλλες Λειτουργίες | – |
| Χρώμα | Ασημί |
Διαστάσεις
| Ύψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
Κύρια Χαρακτηριστικά
| Τύπος Εστιών | Κεραμικές |
| Είδος | Kουζίνες |
| Τύπος Φούρνου | Ηλεκτρικός |
