ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ EUROLAMP 147-29001 60W 1 ΦΩΣ ΚΑΦΕ ΧΡΥΣΟΣ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
| Χαρακτηριστικά | Ντουί Ε27 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Eurolamp |
| Καταναλώνει | 60W |
| Διαστάσεις | ø 120cm |
| RPM | 180 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πιστοποίηση | CE |
66,16 €
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
| Χαρακτηριστικά | Ντουί Ε27 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Eurolamp |
| Καταναλώνει | 60W |
| Διαστάσεις | ø 120cm |
| RPM | 180 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού