GORENJE WEI84CPS Πλυντήριο Ρούχων 8kg A+++ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
Πλυντήριο Ρούχων Ελεύθερο Gorenje WEI84CPS 8kg 1400rpm
- Ελεύθερο
- 8 Kg
- B
- Εμπρόσθιας φόρτωσης
- 1400 rpm
- 16
- Ναι
- 76 dB
- Οικιακή χρήση
- White
- 85 cm x 60 cm x 54.5 cm – (Υ x Π x Μ)
- 67 Kg
- 2 Έτη
374,90 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Πλυντήριο Ρούχων Ελεύθερο Gorenje WEI84CPS 8kg 1400rpm
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α++ |
| Χωρητικότητα πλύσης (kg) | 8 kg |
| Ταχύτητα στυψίματος | 1400 rpm |
| Θόρυβος Πλύσης db | 53 db |
| Πλάτος | 60 cm |
| Οθόνη | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Οθόνη LCD πολλαπλών ενδείξεων |
| Διαστάσεις σε cm ( Υ x Π x Β): | 85 × 60 × 54.5 |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού