CANDY CDP5740 Πλυντήριο Πιάτων Α++ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
| Τύπος | Ελεύθερο |
| Πλάτος | 45cm |
| Ενεργειακή Κλάση | A++ |
| Χωρητικότητα | 10 σέτ |
| Προγράμματα | 8 |
| Θερμοκρασίες | 4 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 211 κW / ετησίως, 0,78 kW ανά πλύση |
| Κατανάλωση Νερού | 8,5 λίτρα ανα πλύση / 2300 lt ετησίως |
| Χρονοκαθυστέρηση Έναρξης | 1-23 ώρες |
| Επίπεδα Θορύβου | 45 dB |
| Τύπος Κινητήρα | Συμβατικός |
| Σύστημα Αντιπλημμυρικής Προστασίας | ![]() |
| Αφαιρούμενη Επιφάνεια | ![]() |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά |
Καλάθια EvoSpace, Ρυθμιζόμενο και αφαιρούμενο άνω καλάθι, Εντατικό πρόγραμμα, Γρήγορο πρόγραμμα, Πρόγραμμα Eco, Smart Sensor System |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 85 (82) x 45 x 58 |
| Βάρος | 42 κιλά |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |

