DAEWOO RGE-360SE Ψυγείο Δίπορτο NoFrost Inox Α+ ΕΩΣ 12 ΔΟΣΕΙΣ
|
|
411,00 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
|
|
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Ενεργειακή Κλάση | Α+ (F) |
| Τύπος Ψύξης | No Frost |
| Οθόνη Ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Αντιβακτηριδιακό | Υποστηρίζεται |
| Βρυσάκι Νερού | Δεν διαθέτει |
| Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Με Ηλεκτρονικό Θερμοστάτη |
| Μηχανισμός για Παγάκια | Δεν διαθέτει |
| Αριθμός Ραφιών (συντήρηση) | 3 |
| Μικτή Χωρητικότητα (lt) | 363 |
| Χωρητικότητα Συντήρησης (Λίτρα) | 263 |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης (Λίτρα) | 100 |
| Χρώμα | Inox |
| Επίπεδο Θορύβου | 41 dB |
| Ύψος | 171 cm |
| Πλάτος | 68.9 cm |
| Βάθος | 65 cm |
| Εγγύηση Προμηθευτή | 2 Έτη |
| Δυνατότητα Αλλαγής Φοράς Πόρτας | Υποστηρίζεται |
Δεν έχετε ακόμη λογαριασμό;
Δημιουργία λογαριασμού